RADCA PRAWNY SZCZYTNO

Strona główna – Radca Prawny Szczytno

RADCA PRAWNY SZCZYTNO

Radca Prawny Szczytno
Aneta Smolik i Agata Zielińska

Doświadczacie Państwo problemów prawnych? Poszukujecie radcy prawnego w Szczytnie, który zajmie się Waszą sprawą? Zależy Wam na nawiązaniu współpracy z doświadczonym i zaangażowanym prawnikiem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii prawnej w Szczytnie. Przeanalizujemy Państwa problem i zaproponujemy rozwiązanie. Działamy na rynku prawnym od wielu lat i w tym czasie pomogliśmy dziesiątką osób fizycznych i firm.

Jako radczynie prawne mamy świadomość, że problemy prawne potrafią generować stres oraz dyskomfort. Im szybciej jednak Państwo zareagujecie i skonsultujecie swoją sprawę z profesjonalnym pełnomocnikiem, tym Państwa szanse na korzystne rozwiązanie problemu prawnego wzrastają. 

Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne z wielu dziedzin prawa. Zależy nam na tym, aby każda osoba poszukująca pomocy prawnej w Szczytnie uzyskała w naszej kancelarii prawnej niezbędne wsparcie. Jeżeli zatem problemy prawne stały się Państwa udziałem – zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

DOŚWIADCZACIE PAŃSTWO
PROBLEMÓW PRAWNYCH?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą kancelarią prawną w Szczytnie. Zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

KIM JESTEŚMY?

Radca Prawny Szczytno

Radca Prawny Agata Zielińska ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a od 2015 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Specjalizuje się w dochodzeniu wierzytelności, roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód majątkowych i niemajątkowych, prawem nieruchomości, w tym zasiedzeniem, eksmisją, naruszeniem posiadania, umowami deweloperskimi oraz sprawami o unieważnienie klauzul niedozwolonych oraz umów kredytów hipotecznych powiązanych kursem waluty obcej. Ponadto prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, w tym rozwody, podział majątku, alimenty, prawa spadkowego, w tym stwierdzenie nabycia spadku, przyjęcie i odrzucenie spadku, postępowanie o dział spadku, zachowek, rozliczenie długów spadkowych a także sprawy o ubezwłasnowolnienie. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych z branży usługowej, społecznej, transportowej.

Radca Prawny Aneta Smolik ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a od 2015 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych, prawa pracy oraz rodzinnych i opiekuńczych tj. rozwody, alimenty, podział majątku, ustalenia kontaktów z dziećmi oraz wnukami, ustanowienia rozdzielności majątkowej, rozliczenia majątkowe osób pozostających w związkach konkubenckich. Specjalizuje się w sprawach związanych z dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień za uszczerbek na zdrowiu, śmierć osoby bliskiej, jak również w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień od sprawców wypadków i ubezpieczycieli. Zajmuje się sprawami odwołań od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zespołów do spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Prowadzi obronę karną oskarżonych w procesach karnych i przed Prokuraturą, jak również reprezentuje pokrzywdzonych w sprawach karnych. Posiada doświadczenie zawodowe w kompleksowej obsłudze podmiotów indywidualnych oraz gospodarczych.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Specjalizacje Kancelarii
Prawnej w Szczytnie

Prawo cywilne

Wspieramy naszych Klientów w rozwiązywaniu problemów prawnych wynikłych na gruncie szeroko rozumianego prawa cywilnego.

Odszkodowania

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw o odszkodowania oraz zadośćuczynienia. Pomożemy uzyskać odszkodowanie.

Kredyty frankowe

Pomagamy frankowiczom uwolnić się od nadmiernego obciążenia finansowego wynikającego z umowy kredytu frankowego.

Sprawy rodzinne

Rozwiązujemy wszystkie problemy prawne powstałe na gruncie prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy o alimenty, podział majątku i inne.

Rozwód

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw o rozwód oraz innych spraw rodzinnych, które pozostają w związku z rozwodem.

Podział majątku

Sprawy o podział majątku generują czasami większe emocje niż rozwód. Pomożemy Państwu załatwić wszystkie formalności.

DOŚWIADCZACIE PAŃSTWO
PROBLEMÓW PRAWNYCH?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą kancelarią prawną w Szczytnie. Zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

RADCA PRAWNY SZCZYTNO

Radca Prawny Szczytno
Aneta Smolik i Agata Zielińska

660 168 738

Zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego.

agata_zielinska@interia.pl

Zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail.

ul. Polska 26 lok. 14 12-100 Szczytno

Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Szczytnie.