Kancelaria Radców Prawnych
Anety Smolik | Agaty Zielińskiej

Kancelaria Radców Prawnych działa na rynku usług prawniczych od 2015r.

Pomagamy osobom fizycznym, indywidualnym przedsiębiorcom, instytucjom publicznym, państwowym jednostkom organizacyjnym, fundacjom, stowarzyszeniom i innym podmiotom

O kancelarii

Stawiamy przede wszystkim na dobro Klienta starając się wyprzedzać czasowo ewentualne zdarzenia i skutki prawne jakie mogą nastąpić w przyszłości. Do każdej sprawy w razie potrzeby osobiście dobieramy zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa tak, by zapewnić Klientowi największe szanse na wygraną. Priorytetem w działaniu Kancelarii jest świadczenie usług w sposób profesjonalny, rzetelny, zrozumiały i bez zbędnej zwłoki.

Dzięki naszym umiejętnościom, doświadczeniu, innowacyjnemu podejściu oraz empatii, możemy pochwalić się licznymi sprawami zakończonymi pełnym sukcesem. Dlatego tak wielu Klientów zaufało właśnie Nam.

Bardzo ważnym elementem naszej Kancelarii jest to, że pracownicy nie ograniczają swego działania wyłącznie do godzin pracy Kancelarii, ale dostosowują je do oczekiwań i potrzeb Klienta, jak również do specyfiki realizowanego zlecenia.

Nasza Kancelaria mieści się w Olsztynie oraz w Szczytnie, jednakże obszar świadczonych usług obejmuje teren całej Polski

NASZ ZESPÓŁ

Radca prawny Aneta Smolik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Od 2015r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych, prawa pracy oraz rodzinnych i opiekuńczych tj. rozwody, alimenty, podział majątku, ustalenia kontaktów z dziećmi oraz wnukami, ustanowienia rozdzielności majątkowej, rozliczenia majątkowe osób pozostających w związkach konkubenckich. Specjalizuje się w sprawach związanych z dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień za uszczerbek na zdrowiu, śmierć osoby bliskiej, jak również w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień od sprawców wypadków i ubezpieczycieli. Zajmuje się sprawami odwołań od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zespołów do spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Prowadzi obronę karną oskarżonych w procesach karnych i przed Prokuraturą, jak również reprezentuje pokrzywdzonych w sprawach karnych. Posiada doświadczenie zawodowe w kompleksowej obsłudze podmiotów indywidualnych oraz gospodarczych.

Radca Prawny Agata Zielińska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Od 2015r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Specjalizuje się w dochodzeniu wierzytelności, roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód majątkowych i niemajątkowych, prawem nieruchomości, w tym zasiedzeniem, eksmisją, naruszeniem posiadania, umowami deweloperskimi oraz sprawami o unieważnienie klauzul niedozwolonych oraz umów kredytów hipotecznych powiązanych kursem waluty obcej. Ponadto prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, w tym rozwody, podział majątku, alimenty, prawa spadkowego, w tym stwierdzenie nabycia spadku, przyjęcie i odrzucenie spadku, postępowanie o dział spadku, zachowek, rozliczenie długów spadkowych a także sprawy o ubezwłasnowolnienie. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych z branży usługowej, społecznej, transportowej.