Kancelaria Radców Prawnych
Anety Smolik | Agaty Zielińskiej

Kancelaria Radców Prawnych działa na rynku usług prawniczych od 2015r.

Pomagamy osobom fizycznym, indywidualnym przedsiębiorcom, instytucjom publicznym, państwowym jednostkom organizacyjnym, fundacjom, stowarzyszeniom i innym podmiotom.

Odszkodowania

Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu wszelkich roszczeń odszkodowawczych. Wspieramy poszkodowanych, udzielając porad prawnych oraz reprezentując przed różnymi organami, zakładami ubezpieczeniowymi oraz Sądami.

Nasza pomoc zaczyna się już na etapie zgłoszenia szkody, a następnie pomagamy Klientom przejść przez cały proces likwidacji szkody. Dalsze działania zależą od tego czy ubezpieczyciel wypłaci pełną kwotę odszkodowania/zadośćuczynienia. Wiele spraw kończy się sukcesem już na etapie likwidacji szkody w wyniku zawarcia ugody z Ubezpieczycielem, która w pełni zaspokaja interes poszkodowanego. Kancelaria zawsze dąży do tego aby nie narażać Klienta na długie postępowania sądowe, które wiąże się z silnym stresem oraz kosztami. Sprawa sądowa jest ostatecznością, po wyczerpaniu wszelkich możliwych procedur likwidacyjnych szkodę. Kancelaria może pochwalić się bogatym doświadczeniem i skutecznością działania.